معارفه آموزشگاه های اسرارسجش و اشتیاق

 

به نام پروردگار آفرینش

 

به نام خداوندی که کارافرین است

همو که رازق و خالق ترین است

 

 با سلام و ادب

 

احتراماٌ، مجتمع های آموزشی فنی و حرفه ای اسرار سنجش و اشتیاق (خواهران و برادران) با دو شعبه واقع در حاشیه میدان امام علی (ع) امامیه 2- پلاک 21  و سه راه فلسطین – نبش دستغیب – پلاک 202در رشته های فنی  اقدام به برگزاری مهارت های فنی برق صنعتی، الکترونیک، حسابداری، کامپیوتر (icdl)، تعمییرات موبایل برنامه نویسی تحت وب، جراحی الکترونیک  می باشد.

ضمنا این گروه آموزشی مفتخر است که با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه پرتال های کشوری تحت  وب با هدف فراهم کردن بستری امن و مطمئن برای خرید و فروش و نیاز های گوناگون افراد در زمینه های آگهی نیازمندی ها، پزشکان، هایپر مارکت و فروشگاههای اینترنتی، رستوران های اینترنتی و املاک، همایش سراها و صندوق های قرض الحسنه با رویکرد عملی به دستور قرآن به خصوص امر قرض الحسنه با ایجاد سیستم مکانیزه و توزیع تولیدات ملی و کارخانجات به صورت مستقیم دارای نماد اعتماد الکترونیک فعالیت کند.

هزار و یک نیاز بر آن است تا با استفاده از تمامی تجربیات برای هر جوان ایرانی امکان اشتغال را فراهم آورد و در این راستا برای اولین بار در کشور عزیزمان  برای راه اندازی پرتال مرجع اداری، مالی و فروشگاهی مشاغل و اصناف کشورکوشیده است. امید است با یاری و همراهی خداوند و مشاوران خلاق و کارآفرین خود دست در دست  یکدیگر بتواند به تمامی  اهداف خود دست یابد  .

 هزار و یک نیاز در تلاش است با حمایت خود و زمینه های مختلف فراهم شده آینده بهتری را برای شما رقم بزند و باور دارد  این هدف یقینا محقق خواهد شد. با آرزوی بهروزی و سربلندی برای شما عزیزان

«ایران دست های زیادی داره تا به دست هم داده شوند، دست تو یکی ازون دست هاست»

«تو خود ایرانی، ایران تویی»