درباره 1001 نیاز

شبکه تبلیغات چیست؟

شبكه تبليغات (1001Niaz ) یک شبکه نمایش بنرهای تبلیغاتی (تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی) در میان وب سایتهای ایرانی است. این شبکه پل ارتباطی بین کسب و کارها و سایت های نمایش دهنده آگهی می باشد. هدف شبکه تبلیغات٬ فراهم آوردن امکان تبلیغات در اینترنت است.

مزایای استفاده از شبکه تبلیغات چیست؟

عدم نیاز شما به مذاکره با شرکت های مختلف برای جذب آگهی، زمان بیشتر شما برای تولید محتوای بهتر، عدم نگرانی شما از دریافت ماهانه درآمد حاصل از تبلیغات، دریافت گزارش های روزانه از وضعیت نمایش و کلیک ها در حساب کاربری ، و ... 

شبکه تبلیغات چه طرح هایی را برای آگهی دهندگان ارائه می دهد؟

در حال حاضر تبلیغات در غالب ۳ طرح عمومی ، جغرافیایی و موضوعی برای آگهی دهندگان فراهم است. در زیر شرح این موارد را ملاحظه می کنید:

عمومی: با انتخاب این طرح بنر هایتان بر اساس بودجه ای که دارید در طیف گسترده ای از وبسایت های فعال نمایش داده می شود و بازار هدف شما در این طرح عموم افرادی خواهند بود که از وبسایت های فعال ایرانی بازدید می کنند. در این طرح محدودیتی از لحاظ جغرافیایی و از لحاظ علاقه مندی های بازدید کنندگان برای نمایش آگهی ها اعمال نمی شود.

جغرافیایی: در این نوع کمپین آگهی هایتان منحصرا به کاربرانی که در شهر های مورد نظر شما هستند نمایش داده می شود. به این ترتیب که به طور مثال اگر کسب و کار شما در شهر یزد واقع شده و شما در این شهر خدمات و کالاهایتان را می فروشید تبلیغات شما فقط به کاربرانی که ساکن این شهر هستند نمایش داده می شود.

موضوعی: در این طرح آگهی دهنده موضوعات مورد نظر خود را معین می کند تا بنرهایش فقط در وبسایت هایی با همان موضوعات نمایش داده شوند.

شبکه طلایی: در این طرح آگهی های شما منحصرا در وبسایت های ویژه و وبسایت هایی از شبکه تبلیغات نمایش داده می شود که در بین ۳۰۰ وبسایت برتر ایران از نظر رتبه الکسا هستند.

ما چیکار می کنیم؟

بسیار ساده!

شبکه تبلیغات یک شبکه نمایش بنرهای تبلیغاتی در وب سایت های ایرانی است. این شبکه پل ارتباطی بین شرکت های بزرگ، کوچک و وب سایت های نمایش دهنده تبلیغات می باشد. در شبکه تبلیغات، تکنولوژی نو آورانه، کارشناسان حرفه ای و هر آنچه را که برای تبلیغات آنلاین اثر بخش نیاز دارید در دست دارید. بر تجارت خود تمرکز کنید، تبلیغات آنلاین شما را به بهترین نحو انجام خواهد شد.

چگونه کار می کنیم؟

بسیار حرفه ای!

تکنولوژی های نوآورانه ی ما٬ همه چیز را ساده می کند٬ وب سایت های نمایش دهنده با دریافت کد نمایش بنر٬ امکان مدیریت بنر های سایت خود را به پلتفرم شبکه تبلیغات می دهند. با هر کلیک توسط بازدید کننده٬ مبلغی از حساب تبلیغ دهنده کسر و مبلغی به حساب نمایش دهنده واریز می شود. در واقع شبکه تبلیغات٬ یک سیستم (PPC) یا پرداخت هزینه تبلیغات بر اساس کلیک می باشد.

چرا برخی از تبلیغات رایگان نمایش داده می شوند؟

بسیاری از سایت های ایرانی به طور طبیعی تبلیغات عمومی مراکز خیریه و بنیاد های عمومی را نمایش می دهند از این رو 1001Niaz هم این سیاست را به عنوان سیاست عمومی در پیش گرفته است و در زمان هایی که تبلیغاتی تجاری برای نمایش وجود ندارد تبلیغات عمومی را در سایت ها نمایش می دهد.

دلیل دیگر نمایش تبلیغات رایگان، کنترل بالانس تجاری سیستم است. یعنی تبلیغات رایگان در بازه های زمانی نمایش داده میشود که سیستم تبلیغات تجاری ندارد. این موضوع کمک می کند که 1001Niaz در هیچ بازه زمانی بیش از درآمد به وبمستر ها بدهی نداشته باشد. که این عامل یکی از عوامل اصلی عدم توسعه دیگر سرویس های تبلیغی است. که پس از مدتی به دلیل بدهی شدید به وبمستر ها مجبور به تعطیل کردن سرویس خود می شوند.